Servis

1

SERVIS A PROHLÍDKY STROJŮ TENNANT

TENNANT – v odvětví úklidové techniky značka s více jak 150 letou historií. Od roku 1932, kdy Henry Tennant zkonstruoval původně brusku podlahového obložení, se pod značku TENNANT ukládají generace úsilí a zkušeností. S touto přidanou hodnotou získáváte kvalitní záruční a pozáruční servis na veškeré vysavače, jednokotoučové leštičky, kobercové extraktory, mycí automaty a zametací stroje a značky TENNANT.

2

STROJE STÁLE V PROVOZU

Čas provozního výpadku Vašeho stroje stojí peníze, přenechte tak starost o stroje TENNANT a jejich spolehlivý provoz našemu servisnímu týmu. Vysoce kvalitní a technicky náročný produkt je přínosem jedině v případě, že poskytované servisní služby jsou na stejně vysoké úrovni. Využijte tak vysokou kompetenci a zkušenosti našeho servisu, který pomáhá minimalizovat výpadky, kdy díky pravidelným prohlídkám a opatřením jim včas předchází.

Naši servisní technici mají pod svou kompetenci přidělen určitý region, o který dlouhodobě pečují. Znalost podmínek provozu strojů u zákazníka a optimální sortiment náhradních dílů zaručuje minimální prostoje strojů v provozu.

3

DOSTUPNOST SERVISU A NÁHRADNÍCH DÍLŮ

Dispečink servisu přijímá objednávky servisu 24 hodin denně, včetně víkendů a svátků. Garantovaný zásah servisního technika do 24 hodin od nahlášení závady. Většinu závad na strojích se snažíme řešit v místě provozu zařízení. Každý servisní technik je vybaven sadou náhradních dílů a spotřebního materiálu odpovídající potřebám regionu. Pro případ potřeby pomůže centrální sklad náhradních dílů na pobočce společnosti TCS Česká republika, s.r.o. ve Zdibech u Prahy. Nestandardní náhradní díly s možností dodávky do 48 hodin přímo z výrobního závodu a centrálního skladu TENNANTU pro Evropu v Holandsku.

POŽADAVKY NA SERVIS

  4

  ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY TENNANT

  Originální náhradní díly TENNANT byly vyvinuty a testovány v nejnáročnějších podmínkách provozu, tak je zaručena jejich spolehlivost, bezpečnost a dlouhá životnost.

  Naše společnost dodává výhradně originální náhradní díly pro všechna zařízení značky TENNANT za výhodné ceny přímo od výrobce! Garantujeme dodávku náhradních dílů 10 let po ukončení výroby!

  ÚSPORA NÁKLADŮ

  Dlouholeté zkušenosti výrobce jsou ve spojení kvalitních servisních služeb, přesnou diagnostikou závad, kvalitních originálních náhradních dílů a dobrou cenovou politikou garancí efektivnosti služeb, a tak úsporou nákladů.

  SLUŽBY POD SMLOUVOU

  Zahrňte dodávku nabízených služeb naší společnosti pod „Servisní smlouvu“. Kromě zvýhodněných podmínek na dodávku náhradních dílů nebo práci servisního technika jsme připraveni po vzájemné konzultaci připravit návrh servisního zajištění na míru Vašich potřeb. Nabízíme také variantu Full servis či Full maintainance zajištění provozu Vašich strojů spojené s jejich financováním.

  ZÁKAZNICKÝ SERVIS


  +420 773 400 501

  servis@tcs-czech.cz

  www.tcs-czech.cz

  Kontaktujte nás

  Pokud máte dotaz, poptávku nebo potřebujete znát cenu a dostupnost našich produktů, využijte náš poptávkový formulář.   TCS Česká republika, s.r.o.
   +420 773 400 501
   info@tcs-czech.cz
   www.tcs-czech.cz